14 najlepszych ćwiczeń Pilates


W końcu przezwyciężyłeś swoją płaską utratę masy ciała i utraciłeś wagę, a nawet całkiem sporo. To wystarczający powód, by skakać z radości i robić swój udział w pompowaniu pięści w radości! Ale mimo, że sprzymierzyłeś się z wagą, jakoś spojrzysz w lustro, twoje wędrujące oko spoczywa na twoim brzuchu i twoje szczęście jest krótkotrwałe, ponieważ twój brzuch wciąż wygląda na zwiotczałą. Jeśli należysz do klubu, który zawsze stara się uciąć talię, aby uzyskać tak pożądany abs, to pilates to droga!

Rzeźb i kształtuj swoje zwiotczałe Abs z Pilates

To, w jaki sposób pilates zmienia twoje ciało, to wszystko, co każdy z entuzjastów fitnessu lub początkujących w branży fitness pyta z podziwem. Niektóre z transformacji, które są odpowiedzialne za pilates, są dość zaskakujące. To najnowsza moda, która podbiła świat!
Korzyści z Pilates

Jest wiele gwiazd filmowych, modelek, które przysięgają na pilates. Działa na Twoim ABS jak żaden inny trening i pomaga Ci obnosić się z tą godną pozazdroszczenia talią, której zawsze pragnąłeś. Dowiedzmy się o korzyściach płynących z pilates dla kobiet, a nawet dla mężczyzn. Poniższe punkty mogą uzasadnić, dlaczego powinieneś włączyć pilates do swojego treningu.

Wzmacnia Rectus Abdominis – Pilates wzmacnia rdzeń od wewnątrz, równoważąc nierówności mięśni lewej i prawej strony rdzenia.
Uzyskaj silniejsze plecy – Kiedy twój rdzeń staje się silniejszy, Twoje plecy również z niego korzystają. Ludzie cierpiący na bóle krzyża mogą odczuwać znaczną ulgę w bólu. Stabilizuje on lędźwiowo-miedniczny pilates, zmniejszając węzeł stresu w tym obszarze, co powoduje mobilność.
Znosi stres ze swoich stawów – ruchy pilates są powolne i kontrolowane, co powoduje minimalny wpływ na stawy. Zastosowanie reformera jeszcze bardziej zwiększa twoje treningi. Pilates przynosi korzyści w postaci utraty wagi, a zatem powinien zostać włączony do twoich treningów.
Działa na Twoim Ostrości – Pilates pomaga Ci skupić się i pomaga Ci wyjść z wszelkich zmartwień, gdy mocno się na nim koncentrujesz. Potrzebuje całej twojej pracy, twoje zmartwienia to tylne siedzenie, kiedy skupiasz się na oddechu i ruchach ciała.

Korzyści z Pilates

Popraw swoje ogólne wyniki treningu – Pilates pomaga ci lepiej używać brzucha do różnych innych ćwiczeń, takich jak ćwiczenia, joga, a nawet im więcej używasz brzucha, tym lepsze będą Twoje treningi.
Poprawia to twoją elastyczność – Jeśli uważasz, że nie jesteś wystarczająco elastyczny, aby robić pilates, spróbuj tego, aby zobaczyć, jak elastyczny może być. Zwiększa zakres ruchów, dzięki czemu możesz próbować różnych ruchów bez zranienia się.
Zwiększ swój mózg – moc – Tak, możesz zwiększyć moc swojego mózgu, zwiększając moc szczytową alfa w mózgu. Jest to związane z aktywnością sieci neuronowej, funkcjami poznawczymi i wydajnością pamięci. Może nawet zmniejszyć postęp choroby zwyrodnieniowej.

Cardio i Pilates

Wielu ludzi odrzuca pomysł, że pilates mogą podnieść swój metabolizm jak trening cardio. Ale następujący trening może połączyć podwójne korzyści treningu cardio i pilates. Przeżyj trening całego ciała i stonowany brzuszek, który zawsze chciałeś.

Cardio-and-Pilates

Pomiń matę do tego stałego treningu pilates.

Sto sto

Sto to klasyczny ruch pilates, który działa na rdzeń od wewnątrz. Stały trening pilates działa na rdzeń barku i triceps.

Sto sto

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość biodra, z wygodnymi ramionami po bokach, z dłońmi skierowanymi do ściany za sobą.
Trzymając ramiona prosto, energicznie pompuj 10 razy, w przód iw tył około 3 do 5 cali.
Wykonaj wdech dla liczby 5, a następnie wydech na 5.
Po 3 seriach po 10, podnieś lewą nogę przed swoim ciałem i kontynuuj pompowanie ramion dla kolejnego zestawu 10.

Plie z bocznym podnośnikiem

Działa na rdzeń, quady i pośladki. Jak często powinieneś robić pilates? Jeśli to pytanie zadajesz sobie sam, pamiętaj, aby poświęcić trzy do czterech dni na trening w ciągu tygodnia.

Plie-with-Side-Lift

Stań ze stopami nieco szerszymi niż szerokość barków i wysuń ramiona na boki.
Odwróć stopy o 45 stopni i zgnij kolana pod kątem 90 stopni w stronę plier (nie pokazano).
Wyprostuj prawą nogę podczas podnoszenia lewej nogi na boki.
Opuścić z powrotem do pozycji plié i powtórzyć po przeciwnej stronie.
Kontynuuj przemianę 8 razy na każdej nodze, wdychając, gdy uginasz kolana i wydychając podczas rozciągania.

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *