Najlepsze koktajle zastępujące posiłek

Nie ma ucieczki od faktu, że musisz jeść prawo, aby stracić dodatkowe flab. Nawet jeśli spędzasz godziny na siłowni, pompujesz żelazko lub biegasz godzinami na bieżni, nie możesz ćwiczyć złą dietą. Czas na prawdziwą rozmowę, po prostu nie można ochronić się przed wymówkami typu: „Nie miałem czasu zjeść śniadania” lub „Opuściłem lunch, więc zjadłem cheeseburgera!”. Cóż, jeśli to zrobisz, zrzucenie tych dodatkowych kilogramów zawsze pozostanie odległym snem.

Planowanie i przygotowywanie posiłków to naprawdę bardzo dobry pomysł. Zmniejsza to zakres oszukiwania Twojej diety. Powiedzmy, że jesteś zbyt zajęty, aby przygotować posiłek, więc co jest najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić? Idź na shake zastępujący posiłek, oczywiście! Może mieć dokładnie zdrowe składniki i odpowiednią ilość kalorii potrzebnych, poza tym, że jest wygodny do picia, nawet jeśli jesteś bardzo zajęty.

Zasadniczo, jest mniej szans na wyciągnięcie ręki na tę grzeszną pizzę, gdy jesteś zajęty, głodny lub nie masz nic zdrowego do jedzenia lub picia, o to chodzi.
Dlaczego warto wybrać koktajle zastępujące posiłek?

Jeśli jesteś kimś, kto wolałby spożywać kalorie niż je pić, wtedy trzęsienia na odchudzanie prawdopodobnie nie są twoją rzeczą. Ale jeśli jesteście kimś, kto chce stracić dodatkowe flab i jest zbyt zajęty, aby przejść do skomplikowanych przygotowań do posiłków, a następnie udać się na te absolutnie zdrowe i pyszne koktajle.

Powody, dla których powinieneś wstrząsnąć posiłkiem

Czy zamiennik posiłku wstrząsa tylko koktajlem proteinowym? Niezupełnie, ponieważ wszystkie koktajle proteinowe są koktajlami zastępującymi posiłek, ale odwrotność nie jest prawdą. Od kiedy koktajle zastępujące posiłek zastępują pełnowartościowy posiłek, zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, tłuszcze, węglowodany i białko będące odpowiednikiem odżywczego i zbilansowanego posiłku. Koktajle zastępujące posiłek są idealne do odchudzania, ponieważ zawierają blokery głodu, aby odeprzeć cały głód i utrzymać apetyt pod kontrolą.

Korzyści z koktajli zastępujących posiłek są następujące:

Przekształca niezdrowy posiłek w zdrowy.
Może zastąpić zwykły posiłek, na przykład śniadanie, lunch lub kolację.
Obejmuje dobrą równowagę białek, tłuszczów i węglowodanów.
Wzbogacony w witaminy i minerały.
Zawiera błonnik i inne składniki, które utrzymują Cię w stanie sytości przez wiele godzin.

Dlaczego koktajle zastępujące posiłek działają?

Działają, ponieważ są super wygodne. Wycofują cię, gdy walczysz najbardziej. Tak, oszczędzają wszystkie dodatkowe kalorie, gdy zmagasz się z jednym posiłkiem, który zagraża twoim celom utraty wagi. Sprawdź szczegółowo, w jaki sposób te koktajle są naprawdę najzdrowszymi wyborami, jakie możesz mieć.

Zastępuje niezdrowe opcje – to jest śniadanie dla niektórych, lunch dla innych i dla niektórych, to kolacja. Są to posiłki, kiedy świetnie się bawisz i ładujesz wszystkie kaloryczne jedzenie, które starałeś się jak najlepiej trzymać z daleka. Jeśli jest to pora śniadania i spóźnisz się na swoje biuro, pomijasz je, ale w końcu masz coś niezdrowego w biurze. Oto wszystkie twoje plany trzymania się diety!

Zastępuje-twoje-niezdrowe-opcje

Podobnie niektórzy ludzie oszukują podczas przerwy na lunch. Rozumiemy, że niezwykle trudno jest trzymać się diety, gdy jesteś dosłownie otoczony wszelkiego rodzaju kuszącymi jedzeniami. Ale właśnie w tym miejscu tracisz fabułę.

Ponadto, niektórzy ludzie mają dużą kolację. To najgorsze, co robisz swojemu ciału, ponieważ twój metabolizm zwalnia do końca dnia, a cała żywność jest przechowywana jako tłuszcz we wszystkich niewłaściwych miejscach twojego ciała. Tak więc, dla wszystkich tych dietetycznych zmagań, koktajle zastępujące posiłki są właśnie tym, czego potrzebujesz. Powiedzmy na przykład, że przygotowałeś drinka na obiad tuż przed południem, więc kiedy wracasz do domu, wszystko, co musisz zrobić, to wyciągnąć go z lodówki i wydmuchać. Tam Twoje odżywianie jest zadbane, podobnie jak twoje kalorie i głód!

Jest to szczególnie pomocne, gdy jest to czas na przekąskę – tak wielu z nas przegrywa bitwę w godzinach 16:00, kiedy głód cukru uderza w nas jak lawina. W tym czasie wymień się posiłkiem. Zaufaj nam, trudno jest oszukiwać na pełny żołądek, szczególnie gdy koktajle zastępujące posiłek zawierają całą przetworzoną żywność, która blokuje składniki odżywcze, abyś mógł nasycić się przez wiele godzin. W rzeczywistości utrzymuje cię pełną, aż nadszedł czas, aby zjeść obiad.

batony migdałowe

Kiedy jesteś zbyt zmęczony, aby przygotować posiłki – kiedy jesteś zmęczony, masz tendencję do polegania na jedzeniu na wynos. Myślisz, że to tylko jeden dzień, nie zaszkodzi ci to zbytnio, ale wtedy staje się nawykiem, który staje się trudny do zerwania. Więc jeśli masz wstrząs pod kontrolą wagi, wszystko przygotowane i gotowe, masz mniejsze szanse na skąpienie zdrowego planu żywienia.

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *