Szybka dieta metaboliczna – 9 tajnych zasad

Większość ludzi stosuje dietę tylko po to, aby porzucić je kilka miesięcy później. Czy zastanawiasz się, dlaczego po prostu nie jesteś w stanie nadążyć za planem diety dłużej niż jeden lub dwa miesiące? Jest tak po prostu dlatego, że diety są tak restrykcyjne; no cóż, większość z nich jest. Tak więc, gdy masz już dość ciężaru, którego nie możesz stracić, stopniowo powracasz do swojej starej, nie tak zdrowej formy życia.

Historia twojego życia? Tak, większość z nas uważa dietę za niezrównoważoną, więc kiedy nowy rodzaj diety przykuwa wyobraźnię ludzi dbających o zdrowie, to traktujesz to z dużą dozą sceptycyzmu, szczególnie, gdy dieta mówi ci, żebyś jadł więcej, by stracić więcej! Czy to możliwe? Dieta szybkiej przemiany materii twierdzi, że właśnie to robi. Możesz nawet stracić dwadzieścia funtów w pierwszym miesiącu!

Wszystkie fakty na temat szybkiej diety metabolicznej

Teraz, gdy wzbudziłam zainteresowanie, czytaj dalej. Chociaż wszystko to „jeść więcej, aby stracić więcej” wydaje się niewiarygodne i nie tylko to, brzmi to wręcz przeciwnie do wszystkiego, co słyszeliście o dietach i utracie wagi, można oddychać łatwo, ponieważ wszystkie te twierdzenia są poparte nauką.

Jeśli nie możesz tolerować dodatkowego tłuszczu na brzuchu ani dodatkowej wagi, którą waży maszyna do ważenia, wtedy szybki plan diety metabolicznej jest dokładnie tym, na co powinieneś spojrzeć, aby zrzucić nadmiar funtów. Istnieje powód, dla którego książka (Haylie Pomroy) była od wieków obecna na najlepiej sprzedających się stoiskach w Nowym Jorku.

Porady, by nabrać na nowo twojego metabolizmu

Szybka dieta metaboliczna jest pomysłem znanego hollywoodzkiego doradcy dietetycznego Hailey Pomroy, który z powodzeniem ustalił fakt, że możesz stracić na wadze, zwiększając metabolizm, jedząc więcej jedzenia.

Jeśli jesteś wystarczająco przekonany, aby przestrzegać tej diety, jesteś w uświęconej firmie. Jennifer Lopez, Cher, Robert Downey Jr. i inni, poszli tą dietą z wielkim sukcesem.

Jak działa ten plan diety?

Metabolizm jest procesem, w którym procesy chemiczne w twoim ciele wytwarzają ciepło podtrzymujące życie. W procesie metabolizmu związki rozkładają się w celu wydzielenia ciepła i energii. Proste cząsteczki zmieniają się w złożone związki, które przekształcają się w białka, które pomagają w budowaniu, wzroście i naprawie tkanek ciała.

Proces przemiany materii przekształca się w paliwo w celu wytworzenia określonej substancji, takiej jak mięsień, kość, tłuszcz i krew. Teraz, jeśli naprawdę masz podniesiony metabolizm, transformacja składników odżywczych w ciepło i energię odbywa się naprawdę bez wysiłku, a wynikiem jest silne i zdrowe ciało.

Ale jeśli jesteś jak większość z nas i masz spowolniony metabolizm, musisz sprawić, by pracowało ciężej i szybciej. Przekonasz się, że ciało przechowuje te składniki odżywcze zamiast je spalać, co prowadzi do gromadzenia się tłuszczu zamiast zamieniać je w rozwój mięśni.

plan diety

Czy dieta jest zrównoważona i niezbyt trudna do przestrzegania dieta z kapustą, dieta dla niemowląt czy mistrzowska dieta oczyszczająca? Chociaż możesz stracić kilka kilogramów za pomocą diet, co sprawia, że ​​musisz przejść przez dietetyczną prasę; a na końcu tego całego dramatu dietetycznego czułeś także, że twoja odporność jest osłabiona, a twoje ciało jest gorsze od diety jo-jo.

Czy ta dieta sprawi, że poczujesz się inaczej? Średnica tego planu diety jest raczej prosta, a najlepsza część nie musisz czuć się nieszczęśliwy, ponieważ nie musisz być głodny, aby schudnąć. Ta dieta metaboliczna koncentruje się na tym, abyś jadł odpowiednie pokarmy we właściwym czasie. Eee … teraz zastanawiasz się, czy to nawet dieta? To brzmi zbyt prosto!

Jedna dieta dla wszystkich

Ta dieta jest odpowiednia dla wszystkich, a ponieważ jest bardzo zdrowa, a nie jest substancją odżywczą, pasuje prawie każdemu, po prostu nie może się nie udać. Każdy może wyjść z czegoś dobrego z tej diety. Ta dieta składa się z trzech faz, które można śledzić, aby schudnąć i czuć się świetnie. Proces jest prosty; po prostu dodajesz pokarmy, które przyspieszają twój metabolizm.

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *