10 najlepszych zdrowych odchudzających koktajli, by natychmiast schudnąć

Jaka jest najtrudniejsza część utraty wagi? Dla nas jest to zakładka z kaloriami. Przez większość czasu nie mamy pojęcia, co powinniśmy jeść i ile dokładnie jeść. To tutaj dochodzi do wstrząsów na odchudzanie. Spełniają one dokładnie wymagania dotyczące kalorii i składników odżywczych. Zamiast rozbijać swoje mózgi o swoje menu na cały dzień, przygotuj mikser, dzięki temu możesz szybko przygotować posiłek!

Posiłek w słoiku, o to właśnie chodzi! Wprowadź właściwe składniki, a wkrótce dźwięk zawirowań sprawi, że posiłek będzie w drodze na twój talerz, przepraszam, słoiku! Ten plan działa szczególnie dobrze dla wszystkich, którzy pracują nad poważnymi celami utraty wagi. Opowiemy Ci o dokładnych koktajlach, które pomogą ci odzyskać formę, ale także sprawią, że będziesz zdrowy.
Dlaczego powinieneś pójść na Weight Loss Shakes?

Czy nie wszyscy jesteśmy zachwyceni marketingowymi rozmytymi tematami, takimi jak „Schudnij, ale zyskaj zdrowie” lub „stracić 10 kg w ciągu miesiąca”? Koktajle zastępujące posiłek z ich chwytliwym opakowaniem dosłownie przyciągają nas do siebie. Ale zamiast popadać w chwyt marketingowy, musimy dokonywać mądrych wyborów. Tak, czasami te sklepy kupowane w shakeach zawierają mnóstwo dodatków, których musimy unikać za wszelką cenę.

Korzyści zdrowotne

Więc jaka jest odpowiedź na tę szczególną sytuację? Zrób oczywiście własne koktajle zastępujące posiłki! To, co robisz w domu, jest świeże, bez konserwantów i zawiera składniki odżywcze. Oto najważniejsze powody, dla których warto wykorzystać te odchudzające się koktajle.

Kiedy jesteś zajęty, jest to idealny zamiennik – Czy zapominasz o posiłkach na czas, zwłaszcza gdy jesteś w pracy pisząc wściekle, nie dbając o zegar? Dopiero gdy żołądek protestuje z warknięciem, które sobie uświadamiasz, zapomniałeś zjeść lunch. Wtedy kończysz wypychanie twarzy wszystkim, co jest dostępne. Przez większość czasu nic nie jest zdrowe. Przygotowanie posiłku to pierwszy krok w kierunku zdrowia i kondycji.

Kiedy jesteś zajęty, to jest idealny zamiennik

Więc jeśli jesteś zbyt zajęty, aby usiąść i zjeść duży lunch, możesz mieć wstrząs, który jest mało kalorii i dość wysoki na składniki odżywcze. Jest łatwy do wykonania i zaskakująco trzyma Cię przez wiele godzin.Jesteś zbyt znudzony regularnymi posiłkami – jesz zdrowo i dbasz o to, aby trzymać się planu, ale czasami znudzi ci się jedzenie i przygotowywanie tych samych starych posiłków. To właśnie wtedy możesz zmiksować swój blender na swój sprzęt. Wystarczy podać kilka naprawdę zdrowych składników, a zanim będzie można powiedzieć „mieszanka”, posiłek będzie gotowy! Te koktajle są również dobrodziejstwem leniwych osób, aby zachować zdrowie.
Chcesz, aby twój program odchudzania był początkiem skoku – w tym szybkim tempie, w którym błyskawicznie satysfakcjonuje świat, bardzo szybko szukamy wyników. Załóżmy, że masz imprezę w tygodniu lub lecisz na egzotyczne wakacje za dwa tygodnie. Musisz naprawdę schudnąć, by wyglądać wspaniale we wszystkim, co nosisz. Koktajle z wymianą posiłków to świetny sposób, aby osiągnąć cele związane z utratą wagi naprawdę szybko. Można je stosować przez krótki czas.

Ty chcesz zrzucić swój program odchudzania i zacząć skoki

Kiedy podróżujesz – Kiedy podróżujesz i nie jesteś zadowolony z jedzenia, które jesz, i musisz trzymać się planu odchudzania, możesz spróbować tych koktajli. Jeśli masz środki, możesz je odwiesić w pokoju hotelowym lub udać się do jakiejś dobrej restauracji, która ma te koktajle w swoim menu. Zagraj w menu i na pewno znajdziesz tego rodzaju koktajle odchudzające. W ten sposób będziesz w stanie łatwo trzymać się zapotrzebowania na kalorie i nie będziesz musiał jeść śmieci!

Przepisy na shake z odchudzaniem

Kiedy starasz się znaleźć koktajl, który zastąpi posiłek, musisz być bardzo ostrożny przy wyborze odpowiednich składników, musisz upewnić się, że twoje wymagania są spełnione przy użyciu odpowiednich składników odżywczych. Poszukaj koktajli i koktajli o zawartości od 325 do 400 kalorii, z 15 do 25 gramami białka, 10 do 13 gramów tłuszczu i co najmniej 5 gramów błonnika z zdrowego źródła, takiego jak olej rybi, awokado, orzechy, olej kokosowy, oliwa z oliwek lub orzechy i nasiona. Jeśli jesz zdrowo, nie ma powodu, abyś jadł słodki pokarm, prawda?
1. Migdałowe koktajle mleczne

Ten przepis dostarcza zgrabnego uderzenia około 21 gramów białka, 43 gramów tłuszczu w każdym 8-uncjowym szkle, wraz z 526 kaloriami. Kokos jest pełen kwasów laurynowych i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Ma wiele korzyści promujących zdrowie i jest szczególnie dobra dla dzieci. Mleko migdałowe jest wzbogacone witaminami i minerałami i doskonale nadaje się do zarządzania wagą, utrzymuje również kości w zdrowiu i jest szczególnie dobre dla skóry i włosów. Dobre tłuszcze w masło migdałowe nie tylko sprawiają, że smoothie jest smaczne, ale również utrzymuje

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *